Posadzki z kamienia

Posadzki z kamienia

posadzki z kamienia naturalnego, posadzki kamienne

Posadzki z kamienia naturalnego

Płytki ceramiczne wciąż dominują w polskich domach. Jednak coraz więcej osób decyduje się na nieco droższą, ale też trwalszą alternatywę. Posadzki kamienne przy dobrej pielęgnacji będą służyć domownikom na wiele długich lat, dlatego stanowią opłacalną inwestycję.

Na naszą ofertę składają się posadzki z surowca naturalnego, który jest wyjątkowo wytrzymały, a przy tym estetyczny. Wśród materiałów znajdują się m.in.:

  • piaskowiec,
  • granit,
  • marmur,
  • bazalt.

Każdy z nich idealnie nadaje się na posadzki z kamienia. Wybór konkretnego surowca zależy od osobistych preferencji oraz kilku czynników zewnętrznych. Dla przykładu marmur nie powinien być wystawiony na wilgoć i zmienne warunki pogodowe. Na zewnątrz znacznie lepiej sprawdzi się granit czy piaskowiec.

Służymy profesjonalną pomocą przy wyborze właściwego kamienia na podłogę. Wszystkie projekty wychodzące spod naszej ręki biorą pod uwagę oczekiwania klientów przy zachowaniu wszelkich zasad sztuki.

Łatwe w utrzymaniu posadzki kamienne

Jedną z najważniejszych zalet naturalnej posadzki z kamienia jest prosta konserwacja. Nie wymaga ona użycia specjalistycznych środków chemicznych lub przyrządów. Pielęgnacja opiera się na bardzo podstawowych metodach. Efekty utrzymują się przez bardzo długi czas. Posadzki kamienne są w tym znacznie przystępniejsze od ceramicznych płytek czy impregnowanego drewna.

Równie łatwa jest renowacja podłóg z naturalnego kamienia. Można je odnawiać wiele razy bez obawy o uszkodzenie. Wystarczy odświeżać wierzchnią warstwę, aby przywrócić ich pierwotny wygląd. Niektóre posadzki kamienne nie wymagają nawet impregnacji. Poza tym nie sprawiają żadnego problemu w montażu.

Kolejnym faktem przemawiającym za posadzkami z kamienia jest możliwość zastosowania ich z coraz popularniejszym ogrzewaniem podłogowym, ponieważ materiał w znakomity sposób pochłania ciepło. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w salonach, jak i łazienkach czy kuchniach.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Odpowiemy na wszelkie pytania o posadzki z kamienia oraz przybliżymy szczegóły współpracy.

posadzki z kamienia naturalnego, posadzki kamienne

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy tu aby Ci pomóc.
Zadzwoń lub napisz!

Galeria

Zapoznaj się z naszymi ostatnimi realizacjami!

Więcej
realizacji
Znajdziesz na