O nas

O NAS

Dlaczego kamień to nasza pasja…

Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi kamieniarskie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy pracę na najwyższym poziomie. Z naszych usług korzystają nie tylko Klienci indywidualni ale także instytucje państwowe, prywatne firmy, deweloperzy czy konserwatorzy zabytków.

Stawiamy na oryginalny design najwyższej klasy, oferując produkty o światowej renomie. Dzięki rozkwitowi w branży projektowania i szerokiego zainteresowania wyrobami z kamienia naturalnego możemy ciągle się rozwijać poszerzając i udoskonalając naszą ofertę jednocześnie dostosowując ją do Państwa potrzeb.

Gwarantujemy Państwu usługi o wysokim standardzie, kompleksową, solidną obsługę a także szybką realizację otrzymywanych zleceń, dzięki licznej i doświadczonej kadrze pracowniczej, równocześnie oferując możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą, mamy nadzieję, że Kamieniarka, stanie się dla Państwa odpowiednim partnerem, spełniającym indywidualne oczekiwania. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

CIĘCIE I DOSTAWA
KAMIENIA

Jesteśmy producentem i bezpośrednim importerem naturalnych kamieni z całego świata. Oferujemy Państwu kamień z najlepszych kopalni, gwarantując najwyższą jakość.

Koncepcja naszej firmy zakłada ciągłe udoskonalanie poprzez zakup nowoczesnych maszyn do obróbki kamienia przez co możemy stworzyć dla Państwa wyroby o najwyższej klasie i spełniające najwyższe oczekiwania.

Zapraszamy do zakupu kamieni w postaci surowej bądź w slabach – płytach kamiennych, bądź też dociętego na podany wymiar. Oferujemy m.in. piaskowiec, granit, marmur, bazalt, trawertyn. Zachęcamy do zakupu gotowych materiałów przygotowanych bezpośrednio do montażu na elewacjach kamiennych, fasadach kamiennych, posadzkach, ogrodzeniach z kamienia, blatach kuchennych bądź łazienkowych.
Dostawy realizujemy w dogodnym dla Klienta terminie i bezpośrednio na wskazany plac budowy.

DLACZEGO WARTO Z NAMI
WSPÓŁPRACOWAĆ

Nasze materiały są starannie dobierane i poddawane zaawansowanym procesom przemysłowym, które zapewniają produkt najwyższej jakości bez ukrytych wad.

Dostosowaliśmy naszą produkcję do nowoczesnych systemów nośnych. Pozwala to na użycie cieńszych płyt kamiennych, czym zyskujemy lżejszą konstrukcję oraz bardziej atrakcyjny wygląd.

Dysponujemy kadrą doświadczonych fachowców oraz wykwalifikowanych ekspertów specjalizujących się w obróbce kamienia naturalnego.

Nasz zespół zapewnia indywidualną pomoc, co gwarantuje najwyższą jakość naszych produktów i usług.

Spełniamy wysokie wymagania jakościowe oraz precyzyjnie wykonujemy wszelkie specyfikacje techniczne.

Łączymy innowacje z niezawodnością dzięki integralności naszych usług.